Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия на Форума: Моля помогнете
Mercedes Benz Фен Клуб България - Форум за ремонт, обслужване, модификации и технически решения на автомобили Мерцедес > Модели > C-класа
toni_bg_bg
THROTTLE POSITION SENSOR (TPS)
Здр моита кола ме побарка ве4е ако някои може да помогне 6те сам мн благодарен колата е 2001г V6 C320 Mercedes автоматик
Можели някои да ми каже каде се намира този сензор ( аз мисля 4е е педала на гаста) колата работи но не иска да варви когато натисна педала на гаста
Сканирах я и от диагностиката ми казаха 4е е този сензор и 2 кода PO500 и UO900 които и тях не зная за какво са
Благодариа МНОГО ....
mitiooo1
Освен на дроселовата клапа,не знам някъде другаде да ги монтират.
chasovnik
колега грешка Р0500 "сенор за контрол на скоростта" = P0500 Vehicle Speed Sensor Malfunction. т.е проблема ти е някъде по около гумите. в мбворлд.ком някакъв бил с различни размери предни и задни гуми и му давала тази грешка????????
за У0900 не мога да открия нищо - няма такава обд2 грешка.
ако си от софия, я кажи колко смуче ламята градско и извън, че мисля /обмислям...../ да си докарам мойта
ето файл с кодовете при обд2 сканиране - важи за всечки автомобили след 1999 година
toni_bg_bg
мерси мн колега за инфото
да колата не хар4и малко градско 21лит на 100км а изван градско 11
абе и аз мн то4но не знаия за6тото зависи как кара6
chasovnik
Цитат(toni_bg_bg @ Aug 20 2010, 11:10 AM) *
мерси мн колега за инфото
да колата не хар4и малко градско 21лит на 100км а изван градско 11
абе и аз мн то4но не знаия за6тото зависи как кара6

мнг смуче тая ламя бре. аз за 11000км от които около 3-4 000 изванградско ми дава 11,6л/100км смесено. повече от 16 не сам виждал да показва кома и то зимата. не говоря като я запалиш тогава си е около 28-35/100 ама това е докато тръгнеш. bigemo_harabe_net-110.gif
Това е "lo-fi" (опростена) версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.